| Giada a întrebat:

Am nevoie urgent sa-mi spuna cineva cum se pornesc stergatoarele la un Opel Astra....Stiu ca din partea dreapta a volanului, dar nu-mi amintesc daca trebuie sa dau in sus sau in jos.
Multumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
| snzpaul a răspuns:

In sus, daca este modelul nou, dar sunt 2 trepte.
Prima treapta este pentru viteza inceata, iar a doua treapta este pentru viteza rapida.

| Giada explică (pentru snzpaul):

Mersi mult. :*

| Giada explică (pentru snzpaul):

As mai vrea sa te intreb inca ceva ^_^
Daca in sus sunt stergatoarele, in jos ce sunt?
Mersi anticipat. happy

| ionutz03 a răspuns (pentru Giada):

Incearca si ai sa vezi...Nu prea are ce sa se defecteze.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Du-te in masina si incerca... mare scofala

| Sofer a răspuns:

Urcate in masina si incearca in sus sau in jos iti vei da seama.

| Stefxn a răspuns:

Vezi ca poate ai primit si-un manual de utilizare. Sau tu te-ai uracat in masina fara sa-l citesti? lol