| Theseus a întrebat:

Am o curiozitate stupidă, dar ce se întamplă dacă în timpul mersului cu masina, schimbi în marşarier sau viceversa? Ma refer ca roţile sa fie în mişcare

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Am incercat pe scoala de soferi laughing la o viteza f mica, si nu a intrat.Deci mna, si daca fortezi, ai cam putea rupe cutia in 2 de vitzelaughing

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se cupleaza in marsarier. Eventual doar cârâie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In teorie nimic pentru ca nu va intra in marsarier atata timp cat masina e in miscare.

| Sofer a răspuns:

Am incercat din curiozitate sa bag in R in timp ce rulam cu 20 kmh laughing am auzit un mic carait dar de intrat n-am fortat ca poate stricam cutia laughing. Nu recomand.

| Nemessys a răspuns:

1. Nu o sa între în marșarier
2. O sa se auda un zgomot ciudat

| GouDidodino a răspuns:

Teoretic, masina nu ar trebui să intre în marsalier daca se deplasează în fața