| anonim_4396 a întrebat:

Am o drujba sthil 170 mersi si nu mai porneste doar daca i-i pun benzina in cap la carburator si atunci se opreste daca nu o tin accelerata, de ce? Help.

2 răspunsuri:
| blackwidow a răspuns:

Poate sa nu mai aiba ulei sau sa fie infundat cablul care da in carburator. S-ar putea la fel de probabil sa fie si de la bujie, verific-o. Numai bine

| oanceasilviu a răspuns:

Am alta parere fata de blackwindow... drujba ta nu se alimenteaza din cauza carburatorului, incearca sa-l desfaci si sa-l desfunzi(ai mare grija cu garniturile) sper ca ti-am fost de folos