| кเ๔๔๓เץt a întrebat:

Am o intrebare care ajunge prima la fhinis dintre un renault 19 sport si o dacie nova big grinbig grinDbig grin:

5 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Audi R8 - si trabantu' pierde sad asta-i viata a pierdut.sad laughing

| Nobody_1210 a răspuns:

Dacia nova happy

| msdro2 a răspuns:

Pai acum depinde daca merge renoul cu 30 la ora si dacia cu 100 castiga dacia dar daga se baga ranoul la vitezaa dacia e inaaaaapoiiiiiii deci nu se stie. sper ca te-am ajutat

| EMYnescu a răspuns:

Renault-ul sa chiar dacia depinde de an de motor ...si de alte chestii sa aiba totul inregula
pompa de injectie...

| Tanase_2330 a răspuns:

Eu cred ca renaultul 19 sport.