| andbp a întrebat:

Am o intrebare si vreau sa raspundeti sincer si serios.Cum ar arata masina visurilor voastre? Ma refer doar la exterior.Vreau detalii de ex: joasa,lata, faruri ascutite etc. Vreau sa adun raspunsurile voastre.Multumesc!

7 răspunsuri:
| para001 a răspuns:

Fara roti

| pwp a răspuns:

Ferrari

| XtremeX a răspuns:

Ar fi o dacia 1310 Li an 1998 care sa aiba:
1.Suspensie sport sa fie ff joasa
2.O culoare cameleon, asa flegmatica, nervoasa.
3.interior de piele
4.un motor de renault alpina cu turbo
5.Niste jante cu buza lata pe 13`
6.Geamuri ionizate (full)
Acum ceva de fite:
1.So arda in figuri cu geamuri electrice acctionate prin telecomanda
2. Faruru angel eyes + xenon
3. Pornire din telecomanda
4.Trapa electrica
5.Linie sport din inox, cu tobe finale remus (sport)
6.Subwofere Sony xplod
7.DVD player
Si ar mai fi multe da nu stau sa le mai numar

| andbp explică:

Asa...Ma intereseaza parerea fiecaruia despre "masina in viziunea lui"...Eu fac concepte de masini si o masina nu trebuie sa-mi placa doar mie cand o desenez.De aceea ma intereseaza parerile fiecaruia. Vreau mai multe raspunsuri, va astept!

| RB26DETT a răspuns:

Tot ce imi doresc este un volvo v40 R design motor T4, design, putere, siguranta, viteza, incredere, nu prea joasa, nu este masina 'cocalarilor' nu toti isi permit o asemenea masina. este o masina excelenta ce ofera siguranta atat pasagerilor cat si pietonilor mai nou

| ombladon a răspuns:

Pe scurt un Subaru Impreza WRX STI

| alexhdd a răspuns:

Simplu Toyota corolla gt ae86 levin sau trueno nu conteaza cu kit de drift sau impreza slammed vezi poze filamri, toyota gt86 rocket bunny sau porche 993 kit RWB deci ar fi mai multe masini