| raduraulll a întrebat:

Am o probleme cu instructorul auto, nu mă învață absolut nimic dacă gresesc undeva în loc să mă învețe spune că n-o să iau orasul si nu mă învăță absolut deloc, am 6 sedinte dacă vreau să-l schimb cum se procedează? Mai trebuie să platesc ceva?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai invatat toata legislatia rutiera din scoarta in scoarta?
Fiindca numai dupa ce o inveti foarte bine, vei sti unde gresesti si vei putea evita sa nu mai greseti, pana atunci, pune mana serios pe Legsilatie si toceste, ca la cursuri sa fii capabils a conduci mai bine, fara sa grsesti.
Instructorul se asteapta ca tu sa stii deja legislatia, de aceea iti spune ca vei pica orasul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cere la școală să îl schimbe

| mihai69 a răspuns:

Nu, trebuie să primești ceea ce ai plătit, adică deprinderea aptitudinilor de a conduce autovehicule.

| ioana748 a răspuns:

Nu mai platesti nimic.
Spui la scoala ca doresti un alt instructor, caci nu esti compatibil cu acesta.

| sweetys a răspuns:

Mergi la scoala unde te-ai inscris si le zici ca vrei ca iti dea alt instructor, fiindca cel pe care il ai acum consideri ca nu te indruma/ invata conform asteparilor tale.