| arintomas a întrebat:

Am observat ca piata din Germania a crescut in ultimult timp... astfel pretul unui Golf 5 este mai mare fata de cel din Romania. Mi se pare mie sau nu am cautat unde trebuie?

Daca aveti informatii despre cat ar costa un Golf 5 in Germania, echipat cu scaune incalzite, modelul 2005 sau 2006 as fi incatat sa aflu.

Fara site-uri, vreau informatii din autohausuri. happy Multumesc big grin

3 răspunsuri:
| Buresbista123 a răspuns:

Mobile.de e cel mai mare si cel mai bun site
Preturile sunt comparabile,s ar putea sa gasesti putin mai ieftin dincolo dar nu uita ca trebuie sa achiti taxa de prima inmatriculare care e destul de mare mai ales pentru o masina mai veche, ceea ce face ca preturile sa fie cam aceleasi, singurele diferente sunt felul in care au fost intretinute masinile si drumurile pe care au circulat, eu tind sa merg pe cele din Vest, in special la drumuri

| arintomas explică (pentru Buresbista123):

Am vazut pe mobile.de, acolo ma refeream ca sunt mai scumpe ca in Romania sau cele aduse in Romania... Vreau sa dau 4500 pe ea acolo cu inmatricularea care o sa ma ajunga aici vreo 500 de euro.

| GhostRider02 a răspuns:

Http://www.autoscout24.ro/......Http?/ cauta aici, eu am gasit si la 2000 euro