| Emanuel_Savoni_1996 a întrebat:

Am schimbat bai la un golf 4 1.6 apoi schimbu de ulei si filtru dar dupa ce am mers ceva cu el cand pornesc se aprine pompita de la ulei intrerupt de 4 ori si apoi se stinge cine se pricepe va rog sa ma ajutati Multumesc!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ceva probleme la pompa de ulei.Sau pe instalatia de ungere.De obicei aprinderea beculetului arata presiune scazuta in instalatie.Verifica nivelul mai des la joja si vezi pe sub masina, dupa stationare mai indelungata, daca ai picaturi de ulei sub masina.

| Emanuel_Savoni_1996 explică:

Am rezolvat senzoru din baia de ulei era dus si de asta se aprindea asa.Multumesc oricum