| bozgar a întrebat:

Am schimbat un motor de Cobra, de pe masina si am pus altul in schimb. Motoarele sunt identice, dar la suportul unde se afla filtrul de ulei nu se "loveste" la masina mea (nu are loc) si am pus suportul de pe motorul vechi...imi arunca ulei si garnitura de la filtru de ulei afarasad...care poate fi motivul? Suportul filtrului? poate sa aiba ceva special suportul de pe motorul care este nou pus? happy dau fundita, va rog raspunsuri serioase! happy dau fundita happyhappy

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Din cauza suportului motorului, nu poate sa curga uleiul. Ori de la garnitura, ori de la filtru. Vezi, ca ai doua garnituri. Una este pe motor, iar cealalta pe filtru de ulei. Vezi surupul sa ai be si el garnitura de cauciuc. Uita-te, filtrul cum a-ti lucrat, sa nu fie spart sau sa aiba o fisura mica, si la presiune sa curga. Cam asta-i tot. An nou fericit, tie si familiei tale Pa!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !