| costycoks a întrebat:

Am si eu o intrebare daca pun nitro la o masina bmw 318 320 i afecteaza ce la motor?

Răspuns Câştigător
| puya07 a răspuns:

Ohhh cat ai de munca la motor sa iti poti pune o instalatie de nos.

2 răspunsuri:
| Kavinski a răspuns:

E amuzanta intrebarea...cati ani ai? Stii in viata reala nu e ca la nfs.In primul rand ai nevoie de un motor "potent" care sa reziste. In al doilea rand nosul se pune protoxidul de azot e de obicei ultimul in lista de modificari si sunt foarte putine masini care au asa ceva. Apoi masina trebuie sa fie recipata si in ultimul rand bujii pe iridium, ele find singurele care suporta nosul. Sper sa nu-mi zici ca vrei sa pui nos pe un 318d sau un 320d rolling on the floor))))

| spintEE a răspuns:

Un lucru nu inteleg ****. Ce faci tu cu nos in Romania?