| Beyourself1245 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Am luat o masina de la un baiat cu fiscal, talonul si cartea. Faza e ca pe Talon si carte scrie ca propietar este X si nu Y. Eu maine ma duc sa o bag la primarie iar dupa vreau sa imi fac programare sa o inmatriculez. S-a schimbat legea in sensul asta? Mi-au zis mai multi tampiti ca vezi domne nu ai cum. Eu am vorbit cu un politist si mi-a zis ca totul e ok. Eu am fiscal intre mine si baiatul asta dar cica imi trebuie fiscal intre mine si proprietarul din talon ca sa am continuitate sa pot sa inmatriculez masina.

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Trebuie sa ai toate "fiscalurile" de la X din talon pana la tine.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ti au zis mai multi timpiti, frumos le spui, si acum intrebi alti timpiti sa te incurce cum vor ei ca fiecare stie si spune altceva, mergi la inmatriculari auto si fa ce zic ăia de acolo ei stiu.