| Faranume05 a întrebat:

Am si eu un Vw Golf 4 Variant la care i-am dat o "usoara" suspensie sport, mai excat i-am pus arcuri sport, care la coborat cam cu 3cm... intrebarea este credeti sau vi se pare a fi o masina LOW (pentru. cunoscatori... VAG Style). Eu zic ca da! Multumesc, PRIMAA!

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Arata bine, dar daca era mai bine asa pentru masina, o scoteau de la inceput asa

| Theshadow47 a răspuns:

Da, arata ok lasata, dar se poate si mai mult https://www.google.ro/......ps?/search

| DIANp a răspuns:

3 cm nu e low nici gand