| Robert6969 a întrebat:

Am un atv Aeon cobra 220 și mi s-a stricat pompa de frânare de pe spate, știe cineva de unde pot cumpara una exact la fel? Va rog frumos ajutați-mă!

1 răspuns:
| niiiiy a răspuns:

Salut! Pentru a cumpara o pompa de franare pentru ATV Aeon Cobra 220, poti incerca urmatoarele optiuni:

Verifica site-urile de vanzari online precum OLX, Okazii, sau alte platforme similare unde se vand piese si accesorii pentru ATV-uri. Poti cauta dupa modelul exact al ATV-ului tau sau descrie piesa cautata pentru a gasi oferte relevante.

Contacteaza un service specializat in ATV-uri sau un distribuitor autorizat Aeon. Ei ar putea avea piesa de care ai nevoie sau te pot indruma catre un magazin de specialitate unde o poti achizitiona.

Intreaba in comunitati online de pasionati de ATV-uri sau pe forumuri dedicate acestui tip de vehicule. Alti proprietari de ATV-uri Aeon Cobra 220 ar putea avea recomandari sau sa ofere informatii despre unde poti gasi piesa necesara.

Asigura-te ca specifici modelul exact al ATV-ului si ca alegi o pompa de franare compatibila cu acesta.