| break a întrebat:

Am un bmw 316 i si la faruri am becuri H1. Vreau sa le schimb pe cele de la faza scurta cu H7, dar becul h7 are doua urechiuse, si cablu care il bag in bec are o mufa.Intrebarea e daca pot aduga un cablu cu doua mufe, sa-l prind cu ala de la masina? faza e ca acolo e un cablu iar in poza vin doua cabluri?

Răspuns Câştigător
| popavlm a răspuns:

Nu are rost sa incerci sa schimbi becul caci nu se va potrivi la prinderi si nici lumina nu va bate cum trebuie. daca tot vrei lumina mai multa pune-ti xenon si ai terminat. bafta