| Daniel_Bogdan_1999 a întrebat:

Am un mitsubishi space star cu o problema la roata din spate pe stanga. imi este blocata.imi poate spune cineva ce problema are?

Răspuns Câştigător
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Daca si pe spate ai discuri, etrier blocat, cablu frana de mana si in cel mai rau caz rulment. Daca ai saboti, pistonas blocat, controleaza cablu frana de mana, daca nu vreo siguranta sarita de la saboti, arc rupt, rulment!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pistol cu aer cald dat pe la roata (dai janta jos) si pe traseul cablului de la frana de mana. Si nu-l crede 100% pe taicatu, caci asa cum zicea Doctor House: Everybody lies. Cat despre ciocan, merge batut usor in tambur ca nu pateste nimic. A inghetat cel mai sigur.

| Daniel_Bogdan_1999 explică:

Multumesc!