| Ozgean07 a întrebat:

Am un opel astra g fara aer conditionat, an fabricatie 2001, tata merge cu masina respectiva.
Vreau sa o reconditionez, adica sa ii pun alte jante, un subwoofer, chestii din astea, o idee de culoare la jante? (masina e alb perlat)

Si mai am o intrebare: Vreau sa ii scad consumul si in acelasi timp sa ii maresc puterea, ce ar trebui sa fac ca sa se intample?

14 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

"Vreau sa ii scad consumul si in acelasi timp sa ii maresc puterea" cu bani putini, nu?

| Ozgean07 explică (pentru ombladon):

Ia spune ma, desteptule, ai venit la mine la intrebare si te cacai pe tine "cu bani putini, nu?" zi dracu care e metoda. om de 2 lei se vede ca.

| ombladon a răspuns (pentru Ozgean07):

Ce fata de dur ai la poza de profil laughing Intrebarea asta pare a fi pusa de un putoi de 11 ani, dar nu este singura intrebare penibila, ca mai ai una : "Vreau si eu un nume "smecher-as" pe fb, " rolling on the floor)))

| Ozgean07 explică (pentru ombladon):

Ba lake, eu am contul de TPU din 2010, crezi ca mi-am mai schimbat poza de atunci? laughing) Crezi ca ma int. site-ul asta in afara de altceva de pus intrebari? Sincer, vad ca tu gandesti ca un copil de 11 ani.winking

| Ozgean07 explică (pentru ombladon):

Asa ca taci in *** de lake flausat, cred ca esti un distrus care n-a reusit sa-si ia carnetu si sta toata ziulica in faca la PC, facand laba si uitandu-se pe TPU ce mai scrie lumea, evident sa nu uitam de FB, unde vezi poze cu fete bune si ai material de fap-fap.

| ombladon a răspuns (pentru Ozgean07):

Da,eu n-am carnet, nu tu, care zici " tata merge cu masina respectiva." mai putzulicaaa

| Ozgean07 explică (pentru ombladon):

Si cine *** vrei ma sa mearga dobitocule, daca am 15 ani se vede ca esti oh go on las-o asa

suntserios
| suntserios a răspuns:

"Vreau sa ii scad consumul si in acelasi timp sa ii maresc puterea" si eu vreau un unicorn

| Ozgean07 explică (pentru suntserios):

Poate mama zmeu iti va da si tie. om distrus puteai sa-mi spui doar ca nu exista.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

1) Ceea ce vrei tu sa faci nu se numeste reconditionare
2) Consumul redus si puterea sunt mereu invers proportionale. Masini care consuma putin si sunt puternice nu exista. Exista doar masini care consuma mult si nu sunt puternice.

| Bajmatara_Raul_1995 a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

laughing)) ford mustang 2014. Motor 3.7l v6 305cp consuma 8-10l/100km

| Ozgean07 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Multumesc, m-ai luminat, esti singurul / singura care mi-a raspuns la intrebare ca un om normal.

| Ozgean07 explică (pentru Bajmatara_Raul_1995):

..esti tare

| AgathaRo a răspuns:

Reconditionatul nu consta in montarea unor jante de meltean si nici montare unui sistem de sonorizare de prost gust.
Curata senzorii si fa-i un plin de kerosen garantat ai ardere mai buna.