| MariusDumitru922 a întrebat:

Am un Opel Insignia și am o problemă legată de aerul condiționat. Până în 30 de grade afară reușește să răcească în mașină. Peste 30 de grade începe să bage aer cald.
Uneori pornește clima când lovesc puternic cu podul palmei în zona de sub torpedou.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa o duci in service reparatii auto sa vada ei cauza.

| MariusDumitru922 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am fost și nu au rezolvat nimic

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MariusDumitru922):

Cauta reprezentanta Opel in Romania suna i si du o la ei, ca degeaba o duci la nea caisă din coltul strazii ca nu stie oricine sa repare.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mergi la diagnoza, sa vezi ce presiune face compresorul, ce valori dau senzorii, ce erori sunt...