| mircioiu97 a întrebat:

Am un scuter aprilia gulliver care a avut motor cu racire pe aer dar l-am schimbat cu unu cu racire pe aer si merge perfect scuterul urca penti abrupte rau cu 30 si eu am prins maxim 50 cu el dar se ducea mult mai mult dar nu arata deloc bine este zgariat prins cu sarma si as vrea sa-l vand merita 14mil neg?

2 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Daca ne dai o poza cu el, mai vedem.

| dru1darius a răspuns:

Din descrierea ta, motoru mai are putin si trebuie refacut, nu cred ca ii cineva in stare sa iti zica pretul exact la el, depinde peste ce prost dai si il cumpara, ii plin netul de anunturi cu scutere furate la 300 euro