| Stefanuk a întrebat:

Am un vw touareg din 2004, am schimbat o data bateria si mia amarut pe navigator codu pin, am tastat de 3 ori codu gresit si acum ini scrie unit locked.Ce as putea face? Va rog nu ma trimiteti la service ca nu imi place sa ma duc la asemenea hotii.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Ar trebui sa te interesezi la o reprezentanta volkswagen, ca asa la un service oarecare nu prea poti avea incredere, trebuie sa ii faca un reset, http://www.clubtouareg.com/......19077.html am gasit asta dar trebuie sa stii engleza :D

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Caută codul în manualul mașinii.

| RB26DETT a răspuns:

Scoate si pune bateria din nou si introdu codul din cartea masinii

| Stefanuk explică (pentru RB26DETT):

Salut cristi am incercat cu bateria cum zici tu dar tot nu merge finca imi scrie unitate blocata.....am scos si siguranta si tot la fel.

| RB26DETT a răspuns (pentru Stefanuk):

Ar trebui sa te interesezi la o reprezentanta volkswagen, ca asa la un service oarecare nu prea poti avea incredere, trebuie sa ii faca un reset, http://www.clubtouareg.com/......19077.html am gasit asta dar trebuie sa stii engleza :D

| Stefanuk explică:

Da dar eu nu pot sa bag nici un cod finca nu ma lasa trebuie sa-i dau o resetare generala