| Stefan1956 a întrebat:

Are cineva idee cat m-ar costa sa montez geamuri electrice pe un Logan 1.4 mpi din 2005?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Suni la dezmembrari si ii intrebi un pret pentru macarale electrice, butoane + instalatie, de pe un Logan care le are din fabrica. As estima undeva pe la 250-400 de lei.
Apoi, daca nu te ocupi singur, mergi la un mecanic sa ti le monteze, si dai vreo 50-150 lei, dupa mintea mea. Depinde de atelier.
Exista si varianta cu piese noi, in service sau reprezentanta, dar aia costa foarte mult. Nu prea recomand.
S-ar putea sa gasesti client si pentru macaralele manuale, iei vreo 30 de lei pe bucata.