| MateiuSergiu a întrebat:

As putea sa-mi iau perimusl int-o luna de zile dca incep scoala de soferi?

Răspuns Câştigător
| Braunion a răspuns:

Nu se poate. Scoala de soferi trebuie sa dureze obligatoriu 2 luni (sau 2 luni jumate, nu mai stiu exact)

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam geru, numai scoala tine 1 luna, apoi depinde cum esti programat la examen si daca il iei din prima

| RobDogg a răspuns:

Daca vrei poti, multa batfa!

| Rafalin a răspuns:

Se poate, matusa mea lo luat in doua saptamani, trebuie sa vorbesti asta cu instructoru si iti explica el mai bine cum sa mergi la ore si bine inteles daca esti pregatit il iei. Funda?