| Moiseicip a întrebat:

As vrea sa dau ded permis de conducere si nu am bani de ajuns.Ma gandeam sa fac o descoperire de card la vreo banca care imi poate acorda descoperirea de card.Am gasit pana la urma la BRD si mi-a zis cei de acolo ca ma poate ajuta si imi va lua doar 9.72% dobanda pe an doar pentru banii care in folosesc din acea descoperire, deoarece BRD are conventie cu firma la care lucrez. Voi ce parere aveti? (dau funda pentru cea mai buna parere)

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Oferta nu este nici exagerat de buna dar nici nu este deloc rea. Eu zic ca merita daca stii ca ii poti returna. Daca nu eu te sfatuiesc sa nu te incurci cu banca!