| k4Zy a întrebat:

As vrea sa va intreb daca se merita sa dau 5.500 euro pe un VW passat din 2002 1.9 TDI, 131 CP, 4 motion(4x4),trapa,scaune +volan piele, are toate dotarile...

Răspuns Câştigător
| darkdragon a răspuns:

Eu zic ca merita dar sa aiba consum mic

3 răspunsuri:
| Dukanz0r a răspuns:

Cati km 200.000+, nu? Cam ieftin, ori are piesele varza (bucse, suspensii, etc)

| RB26DETT a răspuns:

Eu am luat un volvo v40 din 2000 cu 2.000 euro si are toate dotarile plus tapiterie full piele, scaune incalzite clima etc etc, ok nu are 4x4 dar are 140 cp =D si zboara pe strada cu 180 si tot se ducea