| ShadowLoleris a întrebat:

Bă, voi nu știți ce e o rată de poluare? Adică cum avem noi bucureștenii autobuzele! Ele au Euro 3 și Euro 4. Ăsta e rata de poluare.
Deci, ce rată de poluare are Dacia Logan MCV Stepway, modelul Stepway Prestige, pe benzină, nu motorină.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia e norma de poluare, ba

| LPCTSTR a răspuns:

Te rog, ai grijă la exprimareş nu toţi suntem cunoscători în maşini şi restul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nou lumea e deranjată când te adresezi cu "bă", bă?

| gheorghe699 a răspuns:

Ba,dar tu stii ca esti prost? ..inlocuiesti norma de poluare cu rata.dar Dacia logan MCV are norma de poluare, euro 4

| vasilescu2000 a răspuns:

Ba sa-i zici lui tak-tu, boule.