| Corj_Ciprian_1989 a întrebat:

BMW E36 316i din 96 "da in nas", am fost la cateva service-uri cu el a zis ca is bujiile, am schimbat bujiile si toate filtrele, uleiul, nu am nici un furtun fisurat, a mers bine 2 saptamani dupa care iarasi merge intrerupt. Motorul a fost schimbat mai demult si nu merge pus pe tester. daca o tin asa, fiecare service ma pune sa tot schimb cate ceva si tot nu-i dau de capat.

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Posibil ca problema sa fie de la fise sau de la bobina de inductie...