| SabouBogdan a întrebat:

Bmw M4 competition G82(2022-...) sau Mercedes Benz CLA 45 AMG (2020...)?
Care ai alege si de ce?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nici daca as locui in Germania, nu mi-as lua motoare atat de mari.
Iar ca sa aleg intre cele doua masini, ar trebui sa le conduc pe ambele, si sa le studiez putin constructia, ca sa-mi fac o idee despre mentenanta.
Mercedes de regula are mentenanta mult mai simpla decat BMW, este construit mai clasic. BMW ofera o senzatie unica, dar este foarte 'incurcat' la nivel de mecanica.

| johnnny123 a răspuns:

În NFS sau în lumea reală?

| johnnny123 a răspuns (pentru SabouBogdan):

În afară de scenariul în care sunt atât de bogat încât un M4 este doar mărunțiș pentru mine, niciuna.