| belcatalinn68 a întrebat:

Bun găsit, am cumpărat un parfum odorizant auto. A funcționat la început și după reumplerea sticluței cu parfum nu mai da acea ceață parfumata.
Am reîncărcat și acumulatorul dar degeaba. Ce poate sa aibă?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai reîncarcat sticluța cu acelasi parfum? Sau ai pus tu de care ai avut? Daca nu este parfumul original degeaba incerci, nu va merge, trebuie sa iti cumperi o alta sticluța cu acelasi parfum pe care l a avut aceasta, si doar atunci va merge.