| caian a întrebat:

Buna am 19 ani si sunt interesat sa imi iau o masina sport. acum am un BMW seria 5 din 2007 si am si 2000 de euro. as dori sa vand BMW-ul cu 19.000 de euro deci in total as avea cam 21.000 de euro. ce masina credeti ca ar fi mai frumoasa si mai buna. FUNDA.

Răspuns Câştigător
| TropicalStorm a răspuns:

Eu as stii una nu stiu sigur la cat ducetongue in jur de 20 mii de euro auzisem un subaru impreza. love struck masina mea preferata daca o vrei full option la 500 HP mai scoti ceva mi se paretongue

8 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Eu m-as uita la un Mitsubishi Evo IX sau la un Subaru Impreza WRX

| Angel0 a răspuns:

Socoteala cu 21000 se poate face doar dupa ce vinzi masina.Pe criza asta nu stiu pe nimeni sa dea 19000 pe o masina de 5 ani.

| FurtunaDiesel a răspuns:

Eu iti urez succes dar un seria 5 nu stiu daca il mai dai cu 19.000 dar daca reusesti cea mai indicata masina ar fi un Mitsubishi Evo IX sau chiar Evo X ne imatriculat. Altceva nu vad ce ai purea sa iei, sau daca nu te intereseaza urilizarea intensa iarna ceva cu tractiune spate un Nissan 350Z!

| ovysmecheru a răspuns:

Un mustang

| caian explică:

nu e problema sa vand masina deoarece merita 19.000 de euro.eu am cumparato cu 25. daca e ceva vand si masina lui tata ca nici nu mai are permis si sta degeaba. apropo masina lui tata esteun range rover din 2004 si arata foarte bine.

| caian explică:

Stati linistiti deva am gasit un om care imi da 19.000 pe BMW. si range roverul las da cu 16.000 euro.

| caian explică:

A si astept pana luna viitoare cand ia tatal meu bani de la munca si pana la urama as vrea sa vand si masina mamei cu 20.000 euro(CORVETTE c6 2003) si sar pute pana la urma sa cumpar un aston marti din anglia am gasit din 2004 arata foarte bine si costa 69.000 lire seci vad eu cum fac.

multumesc mult pentru raspunsuri sai chiar mi-ati fost de ajutor.

| TropicalStorm a răspuns:

Mersihee hee kiss eu ti'am spus aici ce masina imi place mie enorm love struck