| Deliaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna, am auzit astazi un lucru la care nu m-as fi gandit si as vrea sa stiu daca e chiar adevarat. La intrebarile de acomodare de la examenul auto trebuie sa raspunzi gresit pentru a primi un chestionar mai usor? Mie mi se pare hilar, dar persoana care mi-a spus asta parea foarte sigura pe ea.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te i ei după toti idiotii? Sigur cel care ti a spus asa ceva si a batut joc de tine, ca daca era un om sincer te ajuta. La ce te ajuta un chestionar mai usor? Tu trebuie sa inveti toate legile de circulatie ca in trafic tu i ei decizii nu instructorul si daca tu nu inveti nu vei sti cum sa eviti un accident, șofatul nu este o joaca este un lucru serios nu te joci pe calculator nu este o simulare si daca faci accident asta e o i ei de la inceput, aici este realitatea dura daca faci accident omori oameni nevinovati sau îi nenorocesti pe viață.

| Țoglă a răspuns:

Nu are nicio logică așa ceva. Chestia asta s-ar putea întâmpla numai dacă dezvoltatorii platformei ar dori asta, adică să muncească în plus.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Eh, pe asta chiar n-am auzit-o veci laughing). Calculatorul îți va genera un chestionar. Într-adevăr, softul respectiv poate 'fi manipulat', avem drept dovadă cazul Suceava, dar acolo era vorba de mii de coco.

| Violleta2022 a răspuns:

Chestionarele vin automat si aleator, nu ti se selecteaza tie unul mai usor sau mai greu, asta o face computerul automat.
Daca ai gresit, pici examenul, asta este clar.
Pune mana serios si invata Legislatia rutiera de la cap la coada, dar la modul foarte serios, ca se dau intrebari din toata materia si daca pici, mai stai inca 3 luni fara permis, ca-s cozi mari la programare.

| Goddessss a răspuns:

Iti pica random

suntserios
| suntserios a răspuns:

Totul e aleator.

| UserRo10 a răspuns:

Aberatie laughing) Intrebarile sunt alese de catre soft in mod aleator.