| heart023023023 a întrebat:

Bună, am o întrebare legată de sală (examenul teoretic pentru permisul de conducere).
Dacă pic examenul, punctajul meu este trecut pe un document/bază de date? Și dacă da, poate fi accesat de către secretariatul școlii rutiere frecventate de către mine/alte persoane?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Testul de sala si cel de traseu se sustin la POLITIE, nu la scoala de soferi si pe computerele unde se tin datele de examinare, nu au acces decat Politia Rutiera.