| TalosFlorin a întrebat:

Bună, am o trotinetă electrică kugoo s1 plus și când dă de greu trotineta parcă trepidează și se oprește, apăs din nou accelerația și se întâmplă același lucru mă puteți ajuta vă rog

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Du-l trotineta electrica la un service autorizat si ai grija sa nu o lasi la incarcat peste noapte!

| TalosFlorin explică (pentru untu):

O am de aproape un an și am încărcat o doar peste noapte

| untu a răspuns (pentru TalosFlorin):

Nu este bine! Nu lasa sa se incarce la noapte, ci ziua ca trebuie supravegeata ca nu se stie cand se va face plinul, sa te uiti din cand in cand la indicator led pana la 95% ii scoti din priza!