| MarianaOltean1800 a întrebat:

Bună, am pus un motor nou la cross(125).Ieri am observat ca s-a oprit când am schimbat viteza.Astazi l-am pornit si l am turat, si s-a oprit motoru după 2 minute în timp ce l turam, ce se intampla? Ca e motor nou, am băgat în cross deja 50 de milioane, luam unu nou de banii ăștia

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Baitel, la 15 anisori cat ai, lasa motoarele in seama adultilor!
Tu ia mingea si bate-o pe strada ori iesi la scaldat cu copii din cartier.