| nikoleta93 a întrebat:

Buna,am si eu cateva zgarieturi pe bara din fata a masini, zgarieturi foarte fine....doar k se vad urat, credeati k ar iesi cu polish? sau alta solutie puteti sa imi dati??

2 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Ies la polish, nu am apelat niciodata la faza cu creonul, nu cred in prosti din astea.Cel mai bine ar fi sa ii dai un polish la masina..Nu merge la firme, eu de ex ma duc la ateliere de vopsit acasa la vopsitori si imi ea pentru un polish 60 lei! Depinde si de culoarea masini, risti sa iti strici lacu de pe masina!

| catalin055 a răspuns:

Da la polish iese dar costa mult si mai convenabil ar fi sa cumper un creion dinacela pentru zgatieturi gasesti in marketuri sau la piese auto si functioneaza am incercat si eu si e okwinking dar acum daca vrei sa faci toata masina cu polish e partea a doua big grin