| MariaPopa01 a întrebat:

Am SI eu o întrebare? Am platit taxa aceea de 68 lei până să dau proba teoretică la școala de șoferi, si am pierdut o si am pe 10 aprilie proba practică si fără chitanța aceea nu pot să dau orașul... Pot să o recuperez unde am platit? Sau trebuie să plătesc din nou aceea taxă de 68 lei?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Chitanta n-ai cum s-o recuperezi, decat daca cel ce o gaseste ti-o da. In schimb poti obtine o copie de unde ai platit-o.