| Sergiu0709 a întrebat:

Buna, am un golf 2.0 TDI masina nu are la eșapament finala e taiata si e legata direct, in rest catalizatorul si totul este original nimic schimbat in afara de finala, fum nu scoate, nici zgomotul nu este mare, ar avea o problema la ITP sau?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu treci ITP mai mult că sigur

| Sergiu0709 explică (pentru suntserios):

A trecut fara probleme noxele au iesit perfect, a spus ca de nu ieseau bine atunci e problema

| suntserios a răspuns (pentru Sergiu0709):

Pacat. Inca un pompilica care face zgomot in trafic pentru ca a jucat el prea mult nfs

| Sergiu0709 explică (pentru suntserios):

Masina aceasta este diesel nu are sunet deranjant de loc
Dar sper sa conduceti toata viata dumneavoastră electrica un Spring mai exact nu de altceva dar are o rata de supraviețuire scazuta

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, ar putea sa se ia de lipsa finalei/modificarea neautorizata a evacuarii. Dar de obicei, nu se leaga de ceva atat de minor.

| KovacsB a răspuns:

Clar ca nu trece ITP-ul, ca doar nu o duci la un orb cu probleme de auz.