| StropiDeDor a întrebat:

am un hyundai getz si as vrea sa ii pun inchidere centralizata.stie cineva cam cat m-ar costa?

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Sistemul efectiv nu costa mult, gasesti chiar si pe la 30 RON. Ba mai mult, magazinele mari iti ofera un set gratuit la achizitionarea unei alarme (in hypermarketuri gasesti alarma Pilot+inchidere centralizata sub 100 RON).
Problema e montajul, unde daca nu te pricepi nu e bine sa te bagi. Nu stiu cat ar costa doar pentru inchidere, cu tot cu alarma manopera e pana in 50 de euro, luand bineinteles in considerare o alarma simpla.

| εїз a răspuns:

In jur de 2 milioane. = 200 lei.