| fanezodo a întrebat:

Buna, am un range rover evoque din 2016, am trecut azi pe lângă o mașină de poliție, posibil să fi fost radar, când am fost în dreptul ei s-a auzit un sunet ciudat, ca și un advertisment, este posibil să fie ceva sistem antiradar la mașina din fabrica?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista nicio masina care sa instaleze asa ceva din fabrica

| johnnny123 a răspuns:

Pe lângă faptul că sistemele anti-radar nu prea funcționează, chiar crezi că Land Rover nu au altă treabă decât să instaleze din fabrică sisteme ilegale anti-radar pe mașinile lor?

| aizen0567 a răspuns:

Nu,aceste sisteme sunt ilegale si nici o firma nu ofera din fabrica asa ceva, s-ar putea sa fie o coincidenta doar sau o sincronizare cu o alta problemă