| anonim_4396 a întrebat:

Buna, are ceva daca am pe fata cauciucuri de iarna si pe spate all season?laughing Aceleasi dimensiuni si acelasi producator.

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu are nimic, esti in legalitate, si nu se strica nimic, mergand asa.
Dar trebuie sa tii cont, ca sofer, ca spatele are aderenta mult mai scazuta, din cauza ca nu are cauciucuri de iarna, deci ai grija la "piruete".

| Crackman a răspuns:

Este ca si cum iti pui bocanci dar fara ciorapi.
Banuesc ca nu are... dar mai sigur era sa fi avut all season pe toate rotile.
Nu cred ca are ceva.