| 95marius007 a întrebat:

Asa informativ ce pare aveti de motorul de 3l tdi pe audi a4 b5 din 2000? happy

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca iti permiti un motor de 3l atunci avem o parere buna... asta daca mai poate dupa 16 ani motorul ala

| 95marius007 explică (pentru suntserios):

Eu vreau ceva fiabil, puternic si cu sunet bun. De aia m-am gândeam la asta... O sa mai vad, mulțumesc!

| suntserios a răspuns (pentru 95marius007):

Si daca vrei ceva fiabil de ce ai alege o masina de 16 ani?

| 95marius007 explică (pentru suntserios):

1 imi place foarte mult modelul ala
2 nu are atata electronica
3 ii mai simplu
4 mai ușor de întreținut
Părerea mea...

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Gata, te-ai saturat de elicopter? O fi bun asta 3L dar noi suntem oameni simtiti si nu aratam a cocalari.

| 95marius007 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Stimate domn, ca sa ai o masina pe plac nu înseamnă că esti cocalar... In plus aia cu elicopteru era asa informativ sa vad cum is preturile, nu sunt chiar Tiriac. Mulțumesc!

| 95marius007 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Stimate domn, ca sa ai o masina pe plac nu înseamnă că esti cocalar... In plus aia cu elicopteru era asa informativ sa vad cum is preturile, nu sunt chiar Tiriac. Mulțumesc! Si in plus pentru tine puteai sa dai un raspuns care sa atragă o esarfa mandra, ca tot vine iarnawinking

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru 95marius007):

Am fular bun. Daca aveam tdi de 16 ani nu aveam nici de biscuiti.

| 95marius007 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Pofta buna si căldură placuta si moale!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru 95marius007):

Eu dau raspunsuri numai pentru baieti inteligenti. Pricepe cine poate.

| 95marius007 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Înseamnă că sunt inteligent... Mulțumesc anticipat stimate domn! Respect!