| M_8138 a întrebat:

cat este taxa la Cec si cea la Financiar pentru inscrierea la examenul auto? mc anticipat

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

22 de lei una si 10 lei cealalta!

5 răspunsuri:
| Naoa a răspuns:

Ultima data era de 5lei.

| anca35 a răspuns:

Uite ce am gasit eu:
certificatul de cazier (pentru examen auto - se specifica la solicitare) - 1 lei timbru fiscal (se gasesc la Posta Romana) + 10 lei taxa de eliberare, platita la Administratia Financiara;
taxa pentru eliberarea permisului de conducere, platita la BCR sau CEC - 68 lei.
Sper ca te-am ajutat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 sau 10 lei nu mai știu exact oricum pana în 20 de lei amândouă. Instructorul auto sigur știe.
Bafta

| Bojthe a răspuns:

Cand am platit eu era 22 de lei:happy
anul` trecut
Funda?

| gheorghiutudor a răspuns:

32 lei