| DeeaDede1010 a întrebat:

Ce parare aveti despre BMW X5? Ce masina credeti ca i se potriveste unei fete?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mini Cooper.
BMW X5, eventual alb, e masina reprezentativa a cocalarului roman. Asta si Audi Q7. Tot alb...ca panatalonii de trening. laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

In niciun caz X5 mai ales pentru infrastructura din Romania

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ce parere am? E emblema romanului cocalar de la oras.
Unei fete i se potriveste o masina mica si colorata (Opel Adam, Mini Cooper, Smart), sau o masina mai eleganta, daca 'le are' si cu soferia, nu vrea doar sa fie excentrica (Merc CLK/E-klasse, 'Misu' Lancer, Opel Insignia, Ford Mondeo.
Nu te gandi doar la aspect, gandeste-te ca trebuie sa parchezi, sa strecori prin trafic (printre gropi), si sa stii sa-ti adaptezi viteza la conditiile de mers (sa stii cat dureaza pana opresti doua tone de fier), masina pe care o vei alege.
SUV-urile sunt niste carute cu motoare mari, care demareaza lent, nu au stabilitate, se opresc greu si asa mai departe.

| FlorinGamingRo a răspuns:

Este calumea masina iar pentru femei Suzuki Swift Sport este cea mai buna alegere!

| casandra12345 a răspuns:

BMW X5 ce versiune? Uite, foloseste site-ul asta ca sa vezi ce "putere" are: http://www.zeperfs.com/en/perfs.php?Action=Fiche&Marque=BMW&Modele=X5 Nu vad ce treaba are faptul ca esti femeie cu masina. Important este sa stii sa conduci. Uite aici cateva sfaturi utile: https://www.odat.ro/de-folos/ Unele articole mi s-au parut foarte folositoare. Legat de drumurile din Romania, mi se pare iar ok, nu e masina joasa ca un BMW M5