| 12Hsgsvu12 a întrebat:

Bună, dacă am picat examenul auto (sala). Cum fac? Pot folosi tot același cod de reprogramare? Cel vechi sau cel nou? Trebuie sa vorbesc cu instructorul? Trebuie sa ma mai programez online?

2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

In momentul in care pici ai de asteptat 2 saptamani dar intre timp trebuie sa te programezi online dar dupa 2 saptamani

| ninuku a răspuns:

Daca ai picat examenul la sala, iti recomandam sa mergi direct la ghiseul de reprogramari, unde personalul iti poate spune cand te poti prezenta din nou la examinare