| sweetys a întrebat:

Buna! Daca sunt înscrisă la o scoala de soferi, ma pot inscrie la o alta scoala pentru a face ore de condus suplimentare?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sunt banii tăi, poți să-i consumi pe mașina oricărei școli dorești (că daoar nu e subvenționată)

| 1234568807 a răspuns (pentru sierra1):

Pai da dar nu stiu daca e chiar asa, adica ea daca se mai inscrie la o scoala asta ar insemna sa dea de 2 ori sala si orasu, si se poate asa ceva?

| sierra1 a răspuns (pentru 1234568807):

școala e una (conducere, legislație) iar examenul e alta (mă rog, altuL)

| 1234568807 a răspuns:

Pai daca ai asa multi bani de aruncat cred ca poti

| 1234568807 a răspuns:

Dar daca vrei sa faci ore suplimentare le poti face dupa ce termini cele 30 de ore de condus decat sa te mai inscrii la o scoala ca sa mai platesti odata scoala intreaga