| 123wsa a întrebat:

dupa parera voastra cine credeti ca o duce cel mai bine pe piata :Tinichigiul vopsitorul auto, mecanicul auto, electricianul auto? Cu atelier propriu?

4 răspunsuri:
| CristianMarius a răspuns:

Mecanicul auto cu siguranta

| mgtow a răspuns:

Astea se imbina, mecanic - electrician si tinichigiu - vopsitor. Altfel nu prea ii iese venit bun cu partea financiara. Sa nu zic ca daca ai vrea sa iti deschizi propria afacere platesti mai multe taxe decat veniturile care le faci pe munca ta. Statul e o jigodie care fura si din greul care il depui in realizarile tale, taxe scumpe (asa vroia sa faca nasul meu dar pana la urma lucra fara acte ca mecanic la el acasa si nu a avut probleme).

| a1doru a răspuns:

La cum se conduce in RO eu cred ca tinichigiul are cel mai mult de lucrurolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-i REPORT!
A scris de zeci de ori aceleasi intrebari tampite!