| 123wsa a întrebat:

duupa parera voastra cine credeti ca o duce cel mai bine pe piata :Tinichigiul vopsitorul auto, mecanicul auto, electricianul auto? Cu atelier propriu?

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Amice, ai o problemă, serios. Tot pui aceeași întrebare de atâta timp și primești mereu aceleași răspunsuri și totuși nu ești lămurit.
Ce faci tu, se potrivește perfect cu definiția nebuniei.

| talibanu112 a răspuns:

Dupa parerea mea eu cred ca mecanicu

| mangojump a răspuns:

Tu vrei sa iti faci atelier si nu stii ce meserie e mai usoara si castigi mai multi bani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu o duce cel mai bine. SA TRAITI BINE!
Ne-ai disperat cu intrebarile astea tampite! Pune mana si invata o meserie nu pentru bani, ci pentru ca aia iti place si ca o stii bine si vei fi apreciat si vei fi platit pentru ce faci. O meserie invatata de placere si din pasiune este mult mai suportabila o viata intreaga decat una invatata pentru bani!