| Bibuşca a întrebat:

Eu cand eram mai mica aveam un joc pe calculator dar nu mai stiu cum se numea era joc cu masini si ma plimbam prin oras erau oameni.eram taxiu orice masina vroiam eu.Era ca o lume virtuala erau trasee multe de fapt parca unul dar ningea, plua, era soare...(download)daca stiti acest joc de fapt chiar si asemanatoare cu detalile care vi le-am spus sa-mi spuneti Plizzz dau funda!

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Crazy taxi cumva?
sau GTA!

bye-bye

3 răspunsuri:
| CristiPalidu a răspuns:

Apai este gta vice city, gta san andreas, the sims sau ceva de genu

| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy

| Sofer a răspuns:

Gta San Andreas, gta vice city, gta 3 etc.