| mentalistul a întrebat:

ma poate lamuri si pe mine cineva? Sunt pasionat de Volkswagen Scirocco si as vrea sa mi-o cumpar, dar din cate am vazut pe site-urile de vanzari auto toate masinile nu au mai mult de 190-200 de mii de km rulati fie ele si noi cumparate. intrebarile mele sunt: ce se intampla cu masinile astea? de ce toti vor sa scape de aceasta masina? ce probleme intampina un posesor de Volkswagen Scirocco? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

O cumperi de la fabricant direct sau Germania (unde nu se manipuleaza km si nici probleme nu au), dar costa taxele de drum si inmatricularea. Sau sa o aduci un un trailer si 400€ transportul e mai ieftin

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu se intampla nimic, doar ca multe sunt vindute de combinatori care dau kilometrajul inapoi...