| delia1994ciobanu a întrebat:

Bună, mâine am intrarea în școala de șoferi și aș vrea să știu la cât timp îmi pot da ieșirea apoi sala.
Mulțumesc,

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Lucrurile stau in felul urmator, dupa ce incepi pregatirea practica, stabileste un program cu instructorul, intreaba-l daca iti poate (daca vrea de fapt) incheia dosarul inainte sa faci cele 15 sedinte de pregatire practica, eventual dupa ce faci 10 sedinte, si iti poti face programarea la proba teoretica inca de la prima sedinta pentru a evita aglomeratia. Astfel, dupa ce promovezi proba teoretica mai ai 5 sedinte de pregatire practica pana ajungi la proba practica, si astfel nu iti pierzi indemanarea.

1 răspuns:
| Marian2314 a răspuns:

Întâi trebuie sa termini orele de legislație și cele 30 ore de condus după care te va programa instructorul la sală. Aici poți sa vezi când te poți programa pe site ul lor oficial https://www.drpciv.ro/drpciv-booking/activities/4