| Cammmelia a întrebat:

Maine am traseul (pentru permis), incep la ora 8 la ce ora credeti ca termin? Multumesc.

9 răspunsuri:
| edddddu a răspuns:

Depinde cati elevi sunt

| Mihaela_Patricia_1985 a răspuns:

Aproximativ la ora 11 conteaza si a cata intrii. Cuplacere.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde a cata intri la rand

| Dariusuu a răspuns:

Buna Camelia.

Pana la 1 sigur termini dar totul depinde de cand te baga la volan.Nu trebuie sa ai emotii, atentie la oglinda retrovizoare, la semnalizari si indicatoare.

Si inca ceva.

La trecerile de pietoni iei piciorul de pe acceleratie!

| mgtow a răspuns:

Eu am asteptat intr-o zi de la 7 pana la 14 si am cazut ultimul, era o piticanie de politist si a intarziat pentru ca erau la candidatii cu B apoi cand a venit plimba fiecare candidat cu camionul de-l obosea la stres. Poate vei dura mai putin depinde cata graba are omu.

| ChrissD a răspuns:

Pe la ora 12 cred ca termini depinde de cati elevi sunteti

| Alphawolf a răspuns:

Din cate stiu eu, un examinator examineaza pana in zece persoane intr-o zi, iar durata examinarii este de 25(poate 30) minute. Deci, poti termina traseul dupa aproximativ 30 de minute, dar la fel de posibil sa te scapi de examen dupa aproximativ 5 ore.

| anonimsaulau a răspuns:

Pai in maxim 15 minute

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde cati elevi sunt.
Examinarea ta poate dura cel mult 51 de minute, dar durata medie e de 20 de minute. Eu am prins o serie incarcata de examene, am mers la ora 11 si am terminat dupa ora 15, insa am fost ultima masina.