| FloreIonut a întrebat:

Buna prieteni. Stie cineva care este siguranta la un golf 4 Alh, responsabila pentru vitezometru? mentionez ca am avut un meserias care mi-a umblat la sigurante si de atunci a aparut problema.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Du masina in service auto la altcineva nu tot la cel care ai fost, ca daca ăla ti a stricat o sigur nu va sti sa o repare, iar siguranta nu se arde degeaba asa oricum, sigurantele se ard cand ai consum mare de curent cand ai piese defecte si scurt circuite pe undeva.